066 | KYTARISTA
MENČÍK Václav (1926 – 2013)
- starting price: 2 000 CZK
- hammer price: 2 500 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kombinovaná technika na papíře, 39 x 27 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vlevo dole VaMen 58.